Kraniosakrální terapie po porodu (jako podpora nervového systému v náročných situacích)

15.10.2021
www.hankaslavikova.cz
www.hankaslavikova.cz

Naše tělo je geniálně přizpůsobeno k přežití...

I když způsob života po náročných životních situacích může vypadat jakkoliv, máme naději, že kontakt se silami DECHU ŽIVOTA v těle umožní léčivý proces. Je důležité vědět, jak náš nervový systém funguje, co je trauma, a kde ho máme hledat. Trauma se ukrývá v těle, náročná situace v minulosti způsobila, že náš nervový systém nestihl danou událost integrovat, zpracovat.

Pokud vás tělo opakovaně upozorňuje, že se necítíte v bezpečí, komfortně, může to být signál k hledání a pomalému spojování sebe sama cestou k INTEGRITĚ TĚLA, DUCHA I MYSLI.

Kraniosakrální terapie je velmi jemná cesta, kdy se dotek i slovo může stát podporou pro celý systém - fyzické tělo, emoční tělo i jiné úrovně našeho bytí. Znalost anatomie a souvislostí fungování našeho těla patří k výbavě terapeuta stejně jako schopnost empatie a lidství.

Rozhovor vznikl spontánně s lektorkou Montessori praxe Irčou Kubantovou v Brně, cílem bylo informovat rodiče o možnostech, jak v náročné situaci zajistit lepší podmínky k integraci pro sebe i miminko.video zde♥

 Otická 22, Opava, 608* 727* 368
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!